Znów wszystko nie idzie po twojej myśli? Wracasz zmęczony po pracy do domu i zamiast usiąść w spokoju, znów musisz odpierać zarzuty swojej ukochanej, że o nią nie dbasz, że znów pokazujesz, iż ci na niej nie zależy – a przecież pracujesz tak ciężko, aby ona wszystko miała! Nie jest jeszcze za późno. Przejrzyj na oczy, wyciągnij wnioski i weź się w garść, aby uratować związek!


SPIS TREŚCI:
1. Dajcie sobie czas
2. Postawcie na szczerą rozmowę
3. Określcie reguły waszej nowej-starej relacji
4. Zaufajcie sobie na nowo
5. Czas znów zacząć chodzić na randki
6. Poszukajcie wzajemnej fascynacji

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!1. Dajcie sobie czas

Każda relacja ma swoje wzloty i upadki. Jeśli w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak powinno, nie należy podejmować pochopnym kroków i wpadać w panikę. Zrozumienie i dojście do ładu nie zostanie osiągnięte wraz z pierwszą rozmową.


Zrozumienie tego, iż zarówno jedna strona, jak i druga potrzebuje nieco czasu, aby ochłonąć i na nowo cieszyć się związkiem niekiedy bywa trudne, lecz jest to konieczne w osiągnięciu wspólnego szczęścia.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Postawcie na szczerą rozmowę

Milczenie, fochy i krzywe spojrzenia nie przybliżą nikogo do osiągnięcia niezbędnego porozumienia. W czasie kryzysu szczególną uwagę należy poświęcić zarówno partnerowi, jak i sobie. Powrót do czerpania radości z relacji może odbyć się jedynie za pomocą dialogu.


Rozmowa jest integralną częścią każdej relacji i to właśnie z jej pomocą powinno rozwiązywać się każdy problem – a co za tym idzie, uratować związek przed rozpadem. Dzięki temu okazuje się szacunek partnerowi, unika się zbędnych kłótni i jest się w stanie go zrozumieć poprzez wymianę poglądów i bieżącą aktualizację stanu wiedzy na temat osoby, z którą spędza się życie.


3. Określcie reguły waszej nowej-starej relacji

W czasie rozmowy należy osiągnąć nie tylko porozumienie poprzez próbę odnalezienia równowagi w związku, ale określić też wspólne zasady, którymi kierować się będą partnerzy, aby osiągnąć we wspólnym pożyciu ład i szczęście oraz uniknąć kryzysu.


Wiele osób popełnia błąd, nie przestrzegając tej zasady w czasie wchodzenia w relację. Jest to ważne, gdyż obie strony powinny znać granice, do jakich mogą się posunąć, poglądy na ważne sprawy partnera, a także czuć się ważną częścią związku. Wiele osób chce uratować związek, w tym związek małżeński, kiedy jest już za późno.


4. Zaufajcie sobie na nowo

Związek, a przede wszystkim związek małżeński, podobnie jak budynek wymaga solidnego fundamentu. Czymś, co cementuje relację dwojga osób, zapobiega i wybacza zdradzie, a nawet jest w stanie przezwyciężyć odległość, jest wzajemne zaufanie. Jego brak bądź czasowy zanik nie wróżą szczęścia i prędzej czy później prowadzą do kryzysu i niekończących się kłótni.


Z pomocą rozmowy oraz zrozumienia na całe szczęście wiele można uratować. Również zaufanie w wielu przypadkach poza obiecankami wymaga pokrycia w czynach i czasu. Dzięki niemu rozpadający się związek można uratować i cieszyć się nim na nowo.


5. Czas znów zacząć chodzić na randki

Przynajmniej raz w tygodniu powinno wyjść się ze swoją dziewczyną na randkę! Może dla wielu osób zabrzmi to irracjonalnie, lecz randkowanie nie kończy się z momentem wejścia w stałą relację i nie są to jedynie puste porady. Związek jest niczym kwiat i można go uratować, dbając o niego.


6. Poszukajcie wzajemnej fascynacji

W łóżku wieje chłodem? Fascynacja seksualna partnerem, gdy nie jest odpowiednio podtrzymywana – dość szybko ulega obniżeniu. Często mężczyźni, ale również kobiety czują się nieatrakcyjni w oczach drugiej połówki, co tylko pogłębia ten stan. Szczególnie dotyczy to par po porodzie, gdy mężczyzna może stracić zainteresowanie dziewczyną i czuć się odrzucony.


Świetnym przełamaniem lodów będzie kolacja przy świecach z lampką winą bądź masaż oliwką. Okazanie czasu partnerowi, zrozumienie, intymność na nowo mogą rozpalić żar, który niegdyś połączył dwie obce osoby w jedną nierozerwalną całość. W ten sposób zapobiegnie się zdradzie oraz uniknie kłótni.


Oto najważniejsze porady mówiące o tym, jak należy uratować związek. Pozostaje wcielić je w życie.

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(3)
  • ~bibuła
   1 wrzesień 2015

   Jeżeli jest co ratować. :)

   • ~luziarz
    1 wrzesień 2015

    Związek nie rozpada się bez przyczyny. Czy to Twoja wina, czy jej, pamiętaj! Tego kwiatu jest pół światu.

    • ~snake
     1 wrzesień 2015

     I 3/4 nic nie warte. :D