Nowoczesna kobieta dawno porzuciła rolę kury domowej i zaczęła realizować swoje marzenia, a także zgłębiać swoje aspiracje, szukając spełnienia zawodowego. Sam rozwój kobiet, które stały się tak niezależne od mężczyzn, przyczynił się w dużej mierze do społecznego problemu – kryzysu męskości. Sprawdź, co wiesz o dzisiejszych kobietach!

 

SPIS TREŚCI:

1. Kobieta pewna siebie

2. Kobieta rozwijająca się zawodowo

3. Kobieta potrzebująca silnego mężczyzny

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Kobieta pewna siebie

Nowoczesna kobieta, porzucając ograniczające ją nierówności płciowe, zaczęła w pełni wykorzystywać możliwości, jakie otwiera przed nią świat

i życie bez uprzedzeń społecznych czy politycznych.


Kobieta XXI wieku jest nie tylko pewna swoich umiejętności, ale także czuje się niezwykle atrakcyjna, dbając przy tym o swoje zdrowie i formę z pomocą zdrowego odżywiania, a także regularnego treningu.


Niezależna kobieta stała się na tyle zaradna, iż do pełni szczęścia nie potrzebuje już mężczyzny. Sama świetnie odnajduje się i radzi sobie

w szybko zmieniającej się rzeczywistości.


Pewność siebie kobiet przejawia się nie tylko w wyższej świadomości własnych atutów. Panie to miłośniczki kultury, ubóstwiające wydarzenia teatralne, lubiące posłuchać dobrej muzyki i szukające zapomnienia

w książce. Ciekawość otaczającego świata prowadzi również do tego, iż dziewczyny są skore do odbywania długich podróży.


Nie oznacza to jednak, że łatwo dziś być kobietą. Na barkach kobiet ciąży ogromna presja społeczna – muszą być piękne, wykształcone oraz wychować dzieci. Przez wielu pracodawców nadal stawiane są poniżej mężczyzn, co oznacza, iż walcząc o swoją pozycję, narażone są na ogromny stres. Niektóre różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną będą zawsze, więc w związku z tym, mężczyzna łatwiej radzi sobie z krytyką, jest silniejszy fizycznie i nie odczuwa aż takiej presji ze strony społeczeństwa.


2. Kobieta rozwijająca się zawodowo

Równouprawnienie płci otworzyło przed kobietami możliwość kształcenia się, a co za tym idzie, rozwoju zawodowego. Panie ten fakt wykorzystały znakomicie, bowiem w wielu przypadkach osiągają lepsze wyniki w nauce od mężczyzn, przejawiając stosunkowo wyższe zdolności zapamiętywania, kojarzenia faktów czy wyższe IQ, stając się tym samym cenionym pracownikiem na rynku pracy.


Ponadto kobiety bardziej dbają o swoje wykształcenie. Studia wyższe, według raportu oświaty sprzed roku, podjęło 60% pań w wieku od 19 do 24 lat. Dla porównania na taki krok zdecydowało się tylko 42% mężczyzn w tym samym wieku!


Wyniki osiągane w nauce to nie wszystko. Panie są lepiej zorganizowane, umiejętnie zarządzają własnym czasem, wykazują wyższą odporność na stres oraz w swoich poczynaniach są dokładniejsze od mężczyzn. Dzięki tym cechom, coraz więcej kobiet obejmuje stanowiska kierownicze bądź

z sukcesem zakłada własne biznesy.


Raport opublikowany przez Puls Biznesu jasno pokazuje, jak ważnym ogniwem na rynku pracy stała się kobieta. Jedna trzecia stanowisk kierowniczych w dużych firmach piastowana jest właśnie przez przedstawicielki płci pięknej! Panie równie dobrze radzą sobie w polityce. Tutaj znakomitym przykładem jest sylwetka mającej polskie korzenie kanclerz Niemiec, Angeli Merkel.


3. Kobieta potrzebująca silnego mężczyzny

Kobieta XXI wieku stała się bardziej wykształcona, osiąga znakomite rezultaty w sferze zawodowej, jest pewna siebie, zaradna życiowo

i niezależna finansowo. W szybko zmieniającej się rzeczywistości odnajduje się znakomicie, czego nie można powiedzieć o mężczyznach. Popularny kryzys męskości spowodowany jest nie tylko szybkimi zmianami we współczesnym świecie, ale również tym, iż mocno do głosu w społeczeństwie doszły kobiety.


Zmieniający się świat nie wymaga już silnego mężczyzny, który upoluje zwierzynę, wykarmi rodzinę oraz ochroni ją przed wrogim plemieniem. Dziś mężczyzna musi jedynie iść do pracy, a ta zapewni mu wszelkie niezbędne środki do życia.


Nie oznacza to oczywiście, że kobieta nawet podświadomie nadal nie potrzebuje silnego mężczyzny, który będzie w stanie wziąć na swoje barki problemów rodziny, zadba o stabilizację finansową i sprawi, że nowoczesna kobieta poczuje się w pełni akceptowana, wspierana i przede wszystkim kochana!


Silni, pewni siebie i osiągający sukces zawodowy mężczyźni cały czas są

w cenie!