Alkohol może prowadzić do wielu głupich sytuacji. Co jednak zrobić, gdy na tyle zawróci on w głowie, że zrobi się skok w bok? Następnego dnia taką osobę czeka z pewnością nie tylko kac spowodowany spożyciem zbyt dużej ilości procentów. Moralniak nie przejdzie, nawet gdy głowa przestanie już boleć.


SPIS TREŚCI:
1. Zdrada po alkoholu – jak jej uniknąć?
2. Gdy dojdzie do zdrady
3. Mówić czy nie mówić o tym partnerce?

Zobacz więcej! -23 kg -11 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg1. Zdrada po alkoholu – jak jej uniknąć?

Zdrada pod wpływem alkoholu to stosunkowo częste zjawisko. Nadużywanie bądź nierozsądne obchodzenie się z alkoholem może prowadzić do zdrady. Zwłaszcza w klubie, gdzie głośna muzyka, huczące procenty w głowie oraz setki damskich, idealnych, skąpo ubranych ciał skutecznie pobudzają męską wyobraźnię.


Rozwiązanie jest proste. Jeśli ma się z problemy z piciem, nie powinno się

w ogóle spożywać alkoholu bądź odpuścić sobie po 1-2 piwach. W końcu jedno piwo więcej może oznaczać życiowy błąd w przypadku, gdy kocha się obecną partnerkę, a związek zdecydowanie można zaliczyć do udanych

i szczęśliwych relacji.


2. Gdy dojdzie do zdrady

Nazajutrz o wiele bardziej dokuczliwy od kaca powodującego ból głowy jest kac moralny, który nie pozwala pozbierać myśli. Czasu się nie cofnie, jak najszybciej należy uporać się z myślą o zdradzie i przejść do codzienności, wyciągając wnioski ze swojego głupiego zachowania. Łatwo również przekonać się, jak jeden pocałunek może prowadzić do czegoś więcej

i budzić strach przed spojrzeniem w oczy żony. Złamana przysięga małżeńska to najmniejszy problem w tym momencie.


Człowiek po alkoholu jest w stanie robić rzeczy, których normalnie nigdy by się nie dopuścił. Po zbyt dużej liczbie piw czy kieliszków wódki zwyczajnie mogą puścić hamulce. Poza tym, jedna przypadkowa noc z nieznajomą

w najlepszym wypadku może skończyć się nauczką na całe życie.


W wielu przypadkach, jeśli wieść o zdradzie dojdzie do partnerki, kończy się na rozstaniu, bądź co gorsza, potrzebą wychowania nieplanowanego potomka. W końcu należy brać odpowiedzialność za swoje błędy i ponosić ich konsekwencje.


3. Mówić czy nie mówić o tym partnerce?

Ciężko stwierdzić, które rozwiązanie jest lepsze. Jest to kwestia stricte indywidualna. Wszystko zależy od zażyłości relacji oraz uczucia łączącego partnerów bądź jego braku. Jeśli w związku się nie układa, po wypiciu kilku głębszych o wiele łatwiej spędzić dalszą część nocy w ramionach nieznanej kobiety.


Jeżeli jednak zależy mężczyźnie na kobiecie i żałuje on swojego zachowania, powinien zachować swój wybryk w tajemnicy. Wówczas należy uczynić wszystko co możliwe, by więcej nie dopuścić do podobnej sytuacji,

a partnerkę uczynić najszczęśliwszą kobietą na świecie. Wyrzuty sumienia są wystarczającą karą.

Komentarze(3)
  • ~Zdradzana
   10 marzec 2016

   Na temat zdrad mogłabym napisać książkę. Po ślubie jestem prawie 40 lat i w związku z tym bardzo dużo przeżyłam i zrozumiałam. Teraz wiem że nie powinno wybaczyć się pierwszej zdrady ponieważ jeżeli ktoś zdradza to nie szanuje tej zdradzanej ani jej nie kocha i jeżeli zdrada przyszła mu tak lekko to zdradzi jeszcze nie raz. Otóż mój mąż do takich należy a teraz kiedy dzieci są już na swoim utrzymaniu i mogłabym zacząć normalne życie zaczynają się schody. Mój mąż nie wyprowadzi się z domu mimo że ten dom należy do mnie, a poza tym jeszcze stawia warunki bo cóż wszystko się jemu należy choć zdaje sobie sprawę że to on powinien odejść ale po co kiedy nie ma gdzie pójść i tak mu dobrze. Mieszkając w naszym domu może więcej płacić kochankom za to że go dotykają i chcą się z nim kochać. Obecnie nawet urzęduje z kochanką która ma męża i czwórkę dzieci. Kiedy ślubowała też była w ciąży. Potrafi dobrze kombinować żeby iść z nim do hotelu wynająć mieszkanie na godziny zjeść w restauracji czy w pizzerii nie stracić ani grosza i jeszcze przy tym się dobrze zabawić a i drobny grosz zawsze się przyda. Potrafili zniszczyć wszystko. Kiedy przyjeżdżała do Nas myślałam że to tylko znajoma teraz wiem że bardzo tęskniła a jej mąż albo był w delegacji albo w trasie bo jest kierowcą i zapewne wieży swojej żonie która przyprawia mu rogi. Dzieci jej zapewne pójdą w jej ślady bo mają dobry przykład jak się nie narobić a dorobić. Sława kosztuje a jest sławna na okolice i niech ktoś mi powie że taka osoba jeżeli nie zdradzała męża to nie będzie tego robiła, że zaprzestanie tej rozrywki na pewno Nie bo wiedziała że jej kochanek ma trójkę dzieci żonę a mimo to dalej ciągnęła żeby zniszczyć rodzinę. Był na dnie pomogłam a teraz dostałam zapłatę. Moje życie to piekło ale wiem że to do nich powróci tylko wtedy będzie już za póżno i będą z tym żyli. Moja Rada Nie Wybaczajcie Zdrad mimo że są niewinne. Każda Zdrada to koniec wszystkiego co było nigdy nie będzie tak jak przedtem.

   • ~Bezlitosna zgon men
    9 czerwiec 2017

    Święta prawda...tylko jak to przeżyć.codziennie o tym myśle zero szacunku do żony

    • Maksym Riznyk
     9 czerwiec 2017

     Może jednak warto zerwać taki związek i nie oszukiwać się.