Zdrada w związku nie bierze się z niczego. Brak czasu dla partnera, nieustanne kłótnie, a co za tym idzie, oddalenie się od siebie, sprzyja zdradzie. Można jednak jej uniknąć. Nie jest to wcale takie trudne. Należy przestrzegać kilku zasad.


SPIS TREŚCI:
1. Jak zapobiec kobiecej zdradzie?
2. Jak zapobiec zdradzie męża?

Zobacz więcej! -23 kg -11 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg1. Jak zapobiec kobiecej zdradzie?

Kobieta, aby być szczęśliwą w związku, oczekuje od partnera przede wszystkim wsparcia na co dzień, zrozumienia oraz ogromnej cierpliwości i szacunku. Drogie prezenty nie zastąpią bliskości oraz partnerstwa, które odgrywają równie ważną rolę.


Dla kobiet bardzo ważna jest emocjonalna więź, która przekłada się na poziom zadowolenia ze związku. Im wspomniana więź jest silniejsza, tym mniejsza szansa na to, że dojdzie do zdrady.


Mężczyzna musi pamiętać o tym, by nie przejawiać skłonności do skupiania się tylko na sobie. Bardzo ważne jest, by przynajmniej raz w tygodniu znalazł on czas na wspólne wyjście na kolację bądź do kina, gdzie cała jego uwaga powinna być skupiona na drugiej połówce.


Kobiety uwielbiają być zaskakiwane. Wspólny, dodatkowo niezaplanowany, weekendowy wypad w góry czy bukiet czerwonych róż ofiarowany bez okazji sprawiają, że partner nieustannie daje do zrozumienia swojej kobiecie, iż pomimo upływu czasu nadal jest ona dla niego atrakcyjna, a on sam wie, jak zadbać o kobietę i zabiegać o jej względy, minimalizując przy tym szansę na wystąpienie kobiecej zdrady.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Jak zapobiec zdradzie męża?

Mężczyzna przede wszystkim potrzebuje obok siebie kobiety, która będzie potrafiła go zrozumieć. Taka osoba wykaże się zaufaniem, gdy ten będzie musiał jechać na służbowy wyjazd oraz przyjmie ze spokojem późny powrót z kumpelskiego spotkania w pubie. Wprawdzie odrobina zazdrości nikomu jeszcze nie zaszkodziła, lecz jej przesadna ilość skutecznie obniża poziom zadowolenia partnera z związku.


Ponadto mężczyźni cenią kobiety zadbane, takie, które potrafią zadbać o siebie, zagospodarować sobie czas, są aktywne fizycznie, świetnie gotują i wykazują się ważnymi cechami – wspomnianą wcześniej wyrozumiałością oraz opiekuńczością.


Wprawdzie na przestrzeni lat wiele się zmieniło, tak więc w modzie jest nowoczesny związek, gdzie partnerzy nie tylko spełniają się będąc ze sobą, ale również szukają szansy na rozwój zawodowy i kreują swoje kariery, wspinając się po szczeblach zawodowej drabiny.


Partner, by czuć się szczęśliwym, kochanym i spełnionym w relacji potrzebuje jeszcze jednego – docenienia. Docenienie przy pomocy w zakupach, docenienie naprawy kranu czy zdobycia awansu w pracy, to właśnie jest ważne dla mężczyzny.

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(1)
    • ~Sandra
      30 wrzesień 2015

      My kobiety potrzebujemy by nasi mężczyźni kochali nas emocjonalnie i okazywali to i w życiu codziennym jak i w łóżku ,bez tego każdy mężczyzna przegra.