W tej części artykułu dowiecie się, dlaczego warto uczęszczać na siłownię, rozwiejecie swoje wątpliwości na temat podejścia kobiet do seksu oraz odkryjecie, dlaczego warto być zdecydowanym mężczyzną.


SPIS TREŚCI:
1. Piękne umięśnione ciało
2. Dziki namiętny seks
3. Partner ma wiedzieć czego chce


Wielki FINAŁ! "180 dni od Krzycha do Ronaldo" za nami!

Mistrz Świata w Freestyle-u vs Plany treningowe Fabryka Siły1. Piękne umięśnione ciało

Zanim padnie decyzja o zdjęciu koszulki przed partnerką, warto zmienić swoje nawyki. Po pierwsze, należy zmienić sposób odżywiania, jeśli aktualny jest zły. Po drugie, jeżeli do tej pory nie miało się dodatkowo styczności z aktywnością fizyczną, a jedynym sportem było ćwiczenie kciuka w trakcie przełączania pilotem kanałów w telewizorze, to czas najwyższy wprowadzić porządne zmiany.


Już minimalne zmiany w diecie oraz regularna aktywność fizyczna przynajmniej 3 razy w tygodniu są w stanie w stosunkowo krótkim czasie zmienić proporcje sylwetki. Trening siłowy w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem, bowiem z jego pomocą można zbudować umięśnione silne ramiona, masywną klatkę piersiową oraz przede wszystkim odsłonić idealną kratkę na brzuchu!


Takie zmiany z pewnością nie umkną uwadze partnerki, a jak wiadomo, atrakcyjny mężczyzna to zadbany mężczyzna!


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Dziki namiętny seks

Każda pani lubi porządny seks. Nie wiedzieć czemu, w męskiej części społeczeństwa dość często można spotkać się z zupełnie odmienną teorią, która głosi, iż kobiety nie przepadają za łóżkowymi igraszkami. W końcu jaki kochanek, taka też ochota na uprawianie miłości.


W zbliżeniach najważniejsza jest spontaniczność i przede wszystkim skupienie się na potrzebach partnerki, która z pewnością odwdzięczy się pięknym za nadobne.


3. Partner ma wiedzieć czego chce

Bardzo ważną rzeczą, która ma przełożenie na sprawy łóżkowe, jest charakter mężczyzny. Powinien on być niczym aktor z hollywoodzkich produkcji – pewny siebie, zaradny, inteligentny i przede wszystkim powinien stawiać w życiu na swoim. W mężczyźnie niezwykle pociągające dla kobiet jest to, że jest on pewien swego i wie, czego chce od życia.


Dlatego nie należy pytać kobiety, czy ma chęć na coś więcej, tylko sprawić, aby sama zapragnęła o wiele więcej. Tylko takie działanie gwarantuje skuteczność i wspólną radość pod przykryciem pierzyny.

Plany dietetyczne i treningowe