Przez oglądanie filmów porno, które kreują bardzo nagiętą rzeczywistość i wyrabiają złe przekonania w kwestiach relacji łóżkowych, mnóstwo facetów popadło w kompleksy. Zdaniem wielu osób, rozmiar naszego „przyjaciela” ma znaczenie. Nic bardziej mylnego!

 

SPIS TREŚCI:
1. Skąd takie poglądy?
2. Męskie ego
3. Jeśli nie rozmiar, to co?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Skąd takie poglądy?

Mylne poglądy na temat rozmiarów prącia biorą się przede wszystkim z kolorowej prasy oraz filmów o wiadomej tematyce, dedykowanych wyłącznie osobom +18.

 

Dzieje się tak, bowiem w tego typu materiałach na siłę propagowana jest przejaskrawiona rzeczywistość, która niestety mylnie oddziałuje na nasze poglądy. Przez to oczekiwania kobiet idą w górę, zaś morale mężczyzn spadają drastycznie w dół.

 

Jest to również źródło wielu tak naprawdę zbędnych i nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości kompleksów.

 

2. Męskie ego

Nie zapominajmy o męskim ego, przez które facet musi być najlepszy we wszystkim, dosłownie we wszystkim, co pozytywnie wpłynie na jego wizerunek i sprawi, że będzie bardziej męski.

 

Z męskością nierozerwalnie związane są rozmiary członka, co tak naprawdę jest bajką. Mężczyzna ma potrzebę doceniania ze strony innych, bo przecież nie może zawsze i wszędzie doceniać sam siebie. Stąd pragnie również, aby jego partnerka doceniła jego męskość. Brak komplementów pod tym kątem może rodzić kompleksy oraz negatywnie wpływać na relacje w związku.

 

Poza tym ustalmy jedno. Na twoją męskość nie ma wpływu rozmiar twojego członka, lecz zasady, którymi kierujesz się w życiu, pewność siebie, cierpliwość, upór w dążeniu do celu, opinia na swój temat oraz to jak traktujesz innych.

 

3. Jeśli nie rozmiar, to co?

Jeśli przez cały artykuł czytasz, iż tak naprawdę główną rolę w kwestiach łóżkowych nie przypisuje się gabarytom twojego „przyjaciela”, to co w takim razie jest ważne?

 

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że najbardziej unerwione punkty w pochwie kobiety znajdują się już zaledwie 3 cm od jej wejścia, tak więc już członek o wielkości 5 cm bez problemów byłby w stanie dać jej rozkosz.

 

Tym stwierdzeniem z pewnością cię uspokoiłem.

 

Średnia wielkość penisa w stanie zwodu to około 11–12 cm. Zdecydowana większość facetów mieści się w tej granicy! Ty również nie powinieneś więc mieć powodów do kompleksów. Kolejna dobra wiadomość dla ciebie.

 

Co jednak odgrywa dużą rolę w łóżku?

 

Mianowicie nie rozmiar, lecz sposób, w jaki traktujesz swoją partnerkę. W głównej mierze od twojej pewności w działaniu oraz umiejętności podniecenia własnej kobiety zależy sukces bądź jego brak w waszej sypialni.

 

Swoich niepowodzeń nie zwalaj więc na ślepo na rozmiar penisa. Najpierw poszukaj problemów w swoim podejściu nie tylko do własnej fizyczności, ale do relacji łączących cię z twoją partnerką.

 

Domowy seks zdecydowanie różni się od tego na ekranie monitora. Czym szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej dla ciebie.