Poranny seks to znakomity pomysł na idealne rozpoczęcie dnia! Ten nie zna jego pozytywnych właściwości, kto go nie próbował.


SPIS TREŚCI:
1. Lepsze samopoczucie od rana
2. Dodatkowe spalone kalorie
3. Lepsza efektywność w pracy

Zobacz więcej! -23 kg -11 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg1. Lepsze samopoczucie od rana

W trakcie stosunku płciowego w ludzkim organizmie następuje zwiększone wydzielanie hormonu szczęścia, czyli popularnych endorfin. W związku z tym osoby decydujące się na uprawianie seksu tuż po przebudzeniu się, zapewniają sobie o wiele lepszy nastrój na pozostałą część dnia. Jest to związane z wysiłkiem fizycznym, o czym później, jak też poprzez bliższy kontakt z drugą osobą.


Zwiększa to również tym samym poziom zadowolenia z pożycia z partnerem oraz przekłada się bezpośrednio na pozytywną ocenę stosunków z drugą połówką, jak też ogólny poziom zadowolenia z jakości życia.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Dodatkowe spalone kalorie

Uprawianie miłości tuż po przebudzeniu nie tylko poprawia nastrój na resztę dnia, ale również pomaga walczyć z niechcianymi kilogramami. Regularne uprawianie seksu tuż po przebudzeniu, przy zachowaniu zdrowego trybu życia w ciągu dnia, może przyczynić się do spadku tkanki tłuszczowej.


Ponadto seks nie tylko spala zbędne kalorie. Zwiększa on również mięśnie, zwłaszcza mięśnie okolic miednicy. Dzięki wielu technikom uprawiania seksu, można również zadbać o jakość działania mięśni Kegla. To między innymi ich odpowiednie wyćwiczenie sprzyja dłuższemu stosunkowi i zapobiega przedwczesnemu wytryskowi.


Dodatkowo należy wspomnieć, że już sam wzmożony wysiłek fizyczny skutecznie przyczynia się do wzrostu stężenia w organizmie hormonu szczęścia, o którym mowa była w poprzednim punkcie.


3. Lepsza efektywność w pracy

Naukowo udowodniono, iż regularne uprawianie seksu zwiększa zdolności umysłowe człowieka. W związku z tym regularna poranna miłość poprawia wyniki osiągane w nauce oraz przekłada się na wyższą efektywność

w pracy.


W taki oto przyjemny sposób można sobie zapewnić lepsze oceny w czasie studenckiej sesji, czy promieniejąc z uśmiechem na twarzy, ciesząc się nienaganną wydolnością i aparycją, otrzymać szansę awansu, dzięki bardzo dobrym wynikom osiąganym w pracy!

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!