Poznałeś świetną dziewczynę. Spotykacie się od dłuższego czasu. Czujesz się jak zakochany nastolatek. Swojej nowej dziewczynie poświęcasz tyle uwagi, że zapomniałeś o kumplach. Sprawdź, czy ta znajomość ma szansę przetrwać!

 

SPIS TREŚCI:

1. W jakich warunkach się poznaliście?
2. Na czym głównie opiera się wasza więź?
3. Jak ona się zachowuje?

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!

 

 

1. W jakich warunkach się poznaliście?

Przypomnij sobie wasze pierwsze spotkanie. Jak ono wyglądało, w jakich okolicznościach poznałeś się ze swoją obecną dziewczyną, ile czasu trwał proces poznawania się i czy w ogóle miał on miejsce, oraz jak zachowywała się wówczas twoja dziewczyna?

 

Jeśli poznałeś ją na domówce, zaczęliście po prostu rozmawiać i rozmowa szła naprawdę świetnie, to plus dla ciebie. Jeżeli nie udało ci się jej od razu zaprosić na randkę, a jak już uległa twoim namowom, to spotykaliście się pół roku, zanim zostaliście oficjalnie parą, wszystko jest w porządku. Nie masz powodu do zmartwień. Ta kobieta jest warta twojego zachodu, przynajmniej miałeś okazję ją poznać.

 

Natomiast, jeśli już na domówce, ledwo się znając, spędziliście razem upojną noc, pomimo że jeszcze dwie godziny wcześniej całowała się z innym, bo wczoraj zerwała ze swoim chłopakiem, to masz powody do obaw.

 

Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Na czym głównie opiera się wasza więź?

Przypatrz się temu, co was łączy. W zdrowej relacji pomiędzy kobietą

i mężczyzną występują takie cechy jak zaufanie, szczerość, przywiązanie, zrozumienie, wspólne poglądy na ważne kwestie, cierpliwość, umiejętność rozmawiania się ze sobą i spędzania razem wolnego czasu, a także obecność wzajemnego pociągu fizycznego, który jest dopełnieniem wszystkiego, co zostało wcześniej przytoczone.

 

Jeśli praktycznie ze sobą nie rozmawiacie, a wspólny czas spędzacie głównie na imprezach i w łóżku, to ta relacja nie ma większych szans na przetrwanie. Pierwsze spięcie ochłodzi wasze stosunki, a gdy minie zauro-czenie, które utrzymuje się do sześciu miesięcy, zauważysz swój błąd i to wszystko, co was dzieli.

 

3. Jak ona się zachowuje?

Jesteście już ze sobą pół roku, a ty praktycznie nic o niej nie wiesz, nie znasz jej znajomych, nie miałeś okazji zapoznać jej rodziców, a na dodatek spotykacie się w tajemnicy. Wszystkie próby wyjścia na ciekawy film w kinie i tak kończą się w łóżku, a po wszystkim leżycie praktycznie bez słowa.

 

Próbuje coś na tobie wymuszać? Chce cię zmieniać pod swoje dyktando? Narzuca ci swoje poglądy? Olewasz to, bo przecież jest taka cudowna,
ale niestety nie chce poznać twoich kumpli. Często wychodzi sama na imprezy, nie odbiera telefonów, a relacje powoli się ochładzają. Zauważasz, że coraz częściej zarzuca ci, że to ty jesteś odpowiedzialny za jej błędy?

 

W takim razie ewakuuj się z tego związku jak najszybciej! Ta kobieta nie traktuje cię poważnie i nie ma pojęcia o prawdziwej głębokiej relacji łączącej dwoje ludzi! Lepiej dla was obojga będzie zakończyć ten związek. Jako mężczyzna zrób pierwszy krok. W przeciwnym wypadku lada moment zacznie przyprawiać ci rogi, jeśli już tego nie robi...

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(2)
  • ~artur
   22 lipiec 2015

   Ja miałem o tyle wygodnie, że ze swoją dziewczyną poznaliśmy się na portalu matrymonialnym, więc właściwie od razu było wiadomo, że będziemy dążyć do czegoś więcej niż przelotnej znajomości. Bo jakby nie patrzeć, zakładając konto na takim portalu ma się konkretny cel i ustalone priorytety, czyli poważny związek. I oboje dojrzeliśmy już do tego, że jesteśmy gotowi na poważny związek. I jak się okazało, mydwoje bardzo szybko nas dopasowało, już sam test, który wypełnialiśmy, powiedział nam, że może być z tego coś więcej, bo mamy wyjątkowo dopasowane charaktery.
   I tak było, od początku było widać, że nasze spotkania miały taki bardziej konkretny charakter, chcieliśmy się jak najlepiej poznać, dzięki czemu znajomość szybko się rozwijała. Ale w innych przypadkach to na pewno trzeba być uważnym obserwatorem i kontrolować w jakim kierunku idzie znajomość, czy aby na pewno w tym, w którym sobie życzymy.

   • ~Patryk
    6 sierpień 2015

    Dokładnie. Portale matrymonialne z góry jasno określają cel osób, które się na nich rejestrują. Poznając jednak osobę w tzw. "realu" bardzo ważna jest obserwacja i adekwatna do nich kontrola wydarzeń, z tym wyjątkiem, iż stroną prowadzącą relację powinien być mężczyzna.