Praca to miejsce, gdzie powinno skupić się na zarabianiu pieniędzy, rozwoju kariery zawodowej oraz zapewnieniu sobie w miarę dostatniego życia. Doświadczenie wyniesione z pracy na etat można przełożyć na własny intratny biznes. A co jednak w przypadku, gdy na horyzoncie pojawi się piękna współpracowniczka? Odpuścić sobie, czy ją zdobyć?


SPIS TREŚCI:
1. Szansa na wyższe stanowisko
2. Ciekawa przygoda na całe życie
3. Utrata pozycji w firmie

Zobacz więcej! -23 kg -10 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg1. Szansa na wyższe stanowisko

Nawiązanie płomiennego romansu z szefową bądź koleżanką na wyższym stanowisku może przełożyć się na szansę uzyskania awansu w pracy na wyższe stanowisko. Czy jednak należy torować sobie drogę kariery poprzez łóżko?


Wszystko zależy od własnej moralności. W końcu romans nie musi kończyć się na kilku nocach i może przerodzić się w naprawdę udany i pełen namiętności związek dwojga ludzi, którzy poznali się pracy.


2. Ciekawa przygoda na całe życie

Nawet jeśli znajomość nie przetrwa próby czasu, a początkowe pożądanie szybko minie, nie ma co się martwić. Żyje się w końcu jeden raz, dlatego warto korzystać z uroków życia. Z pewnością dodatkowym smaczkiem jest wspomnienie romansu w pracy. Wielu facetów marzy o takiej sytuacji, ale tylko nielicznym udaje się takie niecodzienne marzenie spełnić.


3. Utrata pozycji w firmie

Romans w pracy niestety nie zawsze prowadzi do awansu, związku bądź gorących wspomnień. Niekiedy przeobrażenie się stosunków zawodowych w bardziej zażyłą znajomość może prowadzić do utraty pozycji w firmie.


Zakończenie romansu z szefową może prowadzić w skrajnych przypadkach nawet do utraty pracy z błahego powodu. Ponadto jak na swojego szefa będą patrzeć jego pracownicy, jeśli dowiedzą się, iż dał on awans nowej pracownicy, tylko dzięki stosunkom wykraczającym poza obręb kontaktów zawodowych?


Utrata wizerunku w oczach przełożonych, jak i współpracowników, z pewnością obniży morale zainteresowanego. Dawni koledzy z pracy nagle się odwrócą i pozostanie walczyć o zmianę swojego wizerunku, co z pewnością łatwe nie będzie, bądź poddać się, akceptując zaistniałą sytuację lub zmieniając pracę na inną. Jednak wieść o łóżkowych podbojach może ciągnąć się za pracownikiem również w kolejnych pracach. W końcu świat, wbrew pozorom, jest bardzo mały!