Praca to miejsce, gdzie powinno skupić się na zarabianiu pieniędzy, rozwoju kariery zawodowej oraz zapewnieniu sobie w miarę dostatniego życia. Doświadczenie wyniesione z pracy na etat można przełożyć na własny intratny biznes. A co jednak w przypadku, gdy na horyzoncie pojawi się piękna współpracowniczka? Odpuścić sobie, czy ją zdobyć?


SPIS TREŚCI:
1. Szansa na wyższe stanowisko
2. Ciekawa przygoda na całe życie
3. Utrata pozycji w firmie

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!1. Szansa na wyższe stanowisko

Nawiązanie płomiennego romansu z szefową bądź koleżanką na wyższym stanowisku może przełożyć się na szansę uzyskania awansu w pracy na wyższe stanowisko. Czy jednak należy torować sobie drogę kariery poprzez łóżko?


Wszystko zależy od własnej moralności. W końcu romans nie musi kończyć się na kilku nocach i może przerodzić się w naprawdę udany i pełen namiętności związek dwojga ludzi, którzy poznali się pracy.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Ciekawa przygoda na całe życie

Nawet jeśli znajomość nie przetrwa próby czasu, a początkowe pożądanie szybko minie, nie ma co się martwić. Żyje się w końcu jeden raz, dlatego warto korzystać z uroków życia. Z pewnością dodatkowym smaczkiem jest wspomnienie romansu w pracy. Wielu facetów marzy o takiej sytuacji, ale tylko nielicznym udaje się takie niecodzienne marzenie spełnić.


3. Utrata pozycji w firmie

Romans w pracy niestety nie zawsze prowadzi do awansu, związku bądź gorących wspomnień. Niekiedy przeobrażenie się stosunków zawodowych w bardziej zażyłą znajomość może prowadzić do utraty pozycji w firmie.


Zakończenie romansu z szefową może prowadzić w skrajnych przypadkach nawet do utraty pracy z błahego powodu. Ponadto jak na swojego szefa będą patrzeć jego pracownicy, jeśli dowiedzą się, iż dał on awans nowej pracownicy, tylko dzięki stosunkom wykraczającym poza obręb kontaktów zawodowych?


Utrata wizerunku w oczach przełożonych, jak i współpracowników, z pewnością obniży morale zainteresowanego. Dawni koledzy z pracy nagle się odwrócą i pozostanie walczyć o zmianę swojego wizerunku, co z pewnością łatwe nie będzie, bądź poddać się, akceptując zaistniałą sytuację lub zmieniając pracę na inną. Jednak wieść o łóżkowych podbojach może ciągnąć się za pracownikiem również w kolejnych pracach. W końcu świat, wbrew pozorom, jest bardzo mały!

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(3)
  • ~rzeczywisty
   3 wrzesień 2015

   Plusy: nie ma nudy, minusy: wyjdzie na jaw = jesteś w kropce

   • ~casanova
    3 wrzesień 2015

    Oj romansowało się, romansowało

    • ~zdrajca
     3 wrzesień 2015

     W pracy romansik, w domu ciepły obiadek, hi hi hi