Wszystkim dobrze znane są chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, zabiegani,

a pracy jest tyle, że nie wiadomo od czego zacząć, a co odłożyć na później. Zastanawiając się nad szybkim i nowoczesnym stylem życia, widzisz, że nie masz czasu zatrzymać się na chwilę, by nabrać „świeżego powietrza". Czas płynie szybko i często zatracamy się gdzieś z wartościami, które powinny być najważniejsze. Jak stworzyć „nowe jutro"?

 

SPIS TREŚCI :

1. „Życie to nie sprint, tylko maraton" (Tamara Lowe)

2. Zmęczenie to naturalny efekt pracy

3. Wszystko, czego doświadczyłeś, to przeszłość

4. Poczucie spełnienia

5. Związki i relacje z innymi

6. Nie osiądź na laurach

7. Nie żyj ponad stan

8. Nie bądź obojętny, ale do wszystkiego podchodź z rozsądkiem

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!

 

 

1. „Życie to nie sprint, tylko maraton" (Tamara Lowe)

Wyścig szczurów nie jest najlepszym rozwiązaniem na osiągniecie szczęścia! Jeśli teraz żyjesz w szybkim tempie i nie masz czasu dla samego siebie, na relaks czy aktywny wypoczynek, to w przyszłości też nie znajdziesz na to czasu. Nie zdążysz zauważyć, że życie cię ominęło.

 

Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Zmęczenie to naturalny efekt pracy

Nic dziwnego, że po całym dniu w pracy jesteś zmęczony – to naturalne. Każdy znajduje siły na to, co sprawia mu przyjemność. Jeśli nie chcesz znaleźć czasu na aktywności fizyczne, to nie dlatego, że jesteś zmęczony, tylko dlatego, że nie jest to twoją pasją. Zastanów się, jak aktywnie spędzić czas wolny, by stał się on twoim hobby.

 

3. Wszystko, czego doświadczyłeś, to przeszłość

Oglądanie się za siebie jest potrzebne tylko po to, by nie popełniać tych samych błędów. Życie przeszłością i przyszłością odwraca twoją uwagę od teraźniejszości. Pozwól, by przeszłość została z tyłu. Zajmij się tym, co jest tu i teraz do zrealizowania.

 

4. Poczucie spełnienia

Niech twoim celem będzie poczucie szczęścia i radości z życia. Negatywne emocje rozładuj systematycznie ćwicząc. Trening okaże się rozwiązaniem dla twoich wewnętrznych problemów.

 

5. Związki i relacje z innymi

Człowiek musi żyć w grupie, codziennie korzystamy z pracy innych. Koncentrując się na innych, pomagasz także sobie być lepszym człowiekiem i doceniasz to, co masz, a czego innym czasami brakuje. "Dobrych ludzi spotykają miłe niespodzianki".

 

6. Nie osiądź na laurach

Poddając się zbyt wcześnie, nigdy nie dowiesz się, czy dałbyś radę dokończyć zadanie. Nie zaprzestawaj wysiłku zbyt wcześnie, bo nie wiesz,

z jakiej przyszłości właśnie rezygnujesz.

 

7. Nie żyj ponad stan

Staraj się osiągnąć to, co faktycznie jest ci niezbędne do życia. Koncentracja na dobrach materialnych odwraca twoją uwagę od wielu ważniejszych wartości. Czasami po fakcie może okazać się, że przez pogoń za lepszym życiem dużo cię ominęło.

 

8. Nie bądź obojętny, ale do wszystkiego podchodź z rozsądkiem

Empatia, czyli współodczuwanie, polega na tym, że rozumiesz, co czują inni, a nie przeżywasz to razem z nimi. Koncentracja na emocjach nie pozwala racjonalnie podejść do problemu. Ważne jest, by czuć i być wrażliwym, ale jednocześnie w życiu koncentrować się na rozwiązaniach sytuacji trudnych, a nie ich przeżywaniu.

 

Teraz wiesz, czym kierować się w życiu, by twoje JUTRO było piękniejsze

i przyniosło ci więcej szczęścia. Powodzenia!

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(4)
  • ~prawnik
   8 wrzesień 2015

   Lepsza przyszłość to wszystkie plany, które mają swój początek w Twojej głowie, a realizujesz je, dzięki swej konsekwencji.

   • ~Krystian
    13 czerwiec 2016

    Bardzo dobry artykuł

    • Maksym Riznyk
     7 lipiec 2016

     Cieszymy się, że trafiliśmy w gust.

    • Arkadiusz-3638855
     16 grudzień 2016

     Najważniejsze jest to co " tu i teraz".