W związku jak w życiu bywają wzloty i upadki. Kryzys w związku może zdarzyć się nawet najbardziej dobranej parze. Nie denerwuj się, tylko sprawdź z poniższym artykułem, czy dotyczy on twojej relacji. Pamiętaj też, że po każdej burzy wychodzi słońce.


SPIS TREŚCI:
1. Nie rozmawiacie ze sobą

2. Kłótnie przybierają na sile

3. W łóżku wieje chłodem

4. Nigdzie razem nie wychodzicie

5. Czy naprawdę związałem się z tą kobietą?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc1. Nie rozmawiacie ze sobą

Rozmowa to podstawa dojrzałej relacji dwojga ludzi. Jej brak jest zwiastunem narastających kłopotów. Kryzys w związku może zdarzyć się każdej parze. Nie należy rozpaczać, tylko dołożyć wszelkich starań, aby na nowo odbudować dawny kontakt.


Przełamaniem lodów może być wspólne wyjście na kolację do restauracji i skupienie uwagi tylko i wyłącznie na sobie nawzajem.


2. Kłótnie przybierają na sile

Rosnące żale, nieustanne pretensje oraz nagłe wybuchy emocji. Wszystko wygląda niczym w średniej produkcji filmowej, niemniej jednak dzieje się to naprawdę, a nie jest jedynie wymysłem scenarzysty.


Rada jest jedna. Kłótni z kobietą się nie wygra. Dlatego jak na mężczyznę przystało, należy wziąć wszystko w milczeniu na klatę, ewentualnie po opadnięciu emocji podjąć próbę pokojowego rozwiązania konfliktu za pomocą dialogu.


3. W łóżku wieje chłodem

Ona odwraca się plecami, unika dotyku, a buziaki w kark nie są początkiem nieprzespanej i upojnej nocy. Powoli zaciera się dawna fascynacja drugą osobą. Na domiar złego upływający czas jedynie to pogłębia.


Nie ma, co zwlekać, należy działać szybko i zdecydowanie. Chłód w sypialni może roztopić wspólny weekendowy wypad w ulubione miejsce. Należy pamiętać o zakupie butelki dobrego wina i olejku do masażu. Kilka zapachowych świec również się przyda. W końcu ten wyjazd ma ożywić dawne emocje!


4. Nigdzie razem nie wychodzicie

Przynajmniej raz w ciągu tygodnia powinno się wyjść ze swoją połówką na spotkanie tylko we dwoje. Warto wybrać się do kina, a następnie na długi spacer w świetle gwiazd.


Nic nie zbliża na nowo tak ludzi i pomaga zminimalizować do zera kryzys w związku jak poświęcenie uwagi ukochanej, które może w relacji czuć się niekochana, nieatrakcyjna i nierozumiana.


Należy odkrywać się na nowo, a związek sam wróci na odpowiednie tory.


5. Czy naprawdę związałem się z tą kobietą?

Jasne, że tak. Po prostu mając na głowie wiele obowiązków, problemy w pracy oraz pogoń za realizacją w swoim życiu, często zapomina się o osobie, która niegdyś była najbliższa. Wówczas nieco zaciera się więź, która połączyła zainteresowanych.


Niemniej jednak wystarczy dostosować się do powyższych reguł, a kryzys w związku przeminie równie szybko jak się pojawił.