Czy wiesz, jak podrywać piękne dziewczyny? Z pewnością nieraz zobaczyłeś kobietę, która wyglądała jak gwiazda firmowa. Pamiętasz, jak odjęło ci mowę, nogi zaczęły się pod tobą uginać, a ty chociażbyś chciał,

to i tak nie wiedziałeś, co zrobić, aby przynajmniej przez chwilę zwrócić na siebie jej uwagę? W twojej głowie była pustka, a wszystkie fajne teksty na podryw dziewczyny gdzieś wyparowały? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla ciebie!


SPIS TREŚCI:
1. Dlaczego faceci boją się pięknych kobiet?
2. Czym różni się kobieta idealna od innych?
3. Jak podrywać dziewczyny idealne?
4. Podrywanie dziewczyny – uroda to nie wszystko
5. E-podryw a kobieta idealna

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!1. Dlaczego faceci boją się pięknych kobiet?
Nie istnieją żadne reguły, które dzielą kobiety na piękne i na mniej urodziwe. Nie ma także takiego prawa, które nakazywałoby traktować pierwszą z wy-mienionych grup ze specjalnymi względami. Mimo to, rzeczywistość jest zgoła inna. Winni są mężczyźni. Będąc wzrokowcami, często wskazują za swój ideał kobiety atrakcyjne fizycznie.


Mężczyźni tak naprawdę nie boją się pięknych kobiet, lecz boją się odrzucenia z ich strony. Boją się przysłowiowego kosza, który byłby odebrany jako kompromitacja i który sprawiłby, że zamknęliby się w sobie.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Czym różni się kobieta idealna od innych?
Tak naprawdę niczym. Jest takim samym człowiekiem, jak każda inna dziewczyna spotykana w ciągu dnia. Odróżniać mogą ją jedynie pewne szczegóły, wśród których wskazać należy: makijaż, uczęszczanie na zajęcia fitness, regularne odwiedzanie gabinetu kosmetycznego. Piękno kosztuje. Trzeba poświęcać naprawdę sporo czasu, aby dobrze wyglądać.


Poza czysto fizycznymi aspektami kobieta na pozór idealna niczym nie różni się od przeciętnej Kowalskiej gotującej obiad i zajmującej się w domu dziećmi. Podobnie jak Kowalska: ma kompleksy, cele życiowe oraz marzenia, które chciałaby spełnić. Podobnie też potrzebuje od czasu do czasu chwili spokoju, poczuć się kochaną i pomarzyć o księciu z bajki.


Jak widać, to nie szata zdobi człowieka. Często pod warstwą makijażu kryje się dziewczyna, która pragnie, chociaż przez chwilę, czuć się kochaną.


3. Jak podrywać dziewczyny idealne?
Większość mężczyzn boi się podejść do pięknych kobiet. Obawia się, że powie coś nie na miejscu i szansa na spotkanie odejdzie w niepamięć. Wbrew pozorom najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyny jest… jej niepodrywanie. Dzięki temu istnieje szansa na nawiązanie normalnej relacji bazującej na szczerych, spokojnych rozmowach, niewymuszonej bliskości oraz dużym zaufaniu. Takie podejście minimalizuje ryzyko odniesienia porażki. W końcu podryw na siłę nie prowadzi do niczego dobrego.


Nieraz idąc ulicą, można natrafić wśród przechodniów na pary, w których kobieta jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna od partnera. Z pewnością każdy z nas choć raz miał okazję spotkać ślicznotkę u boku łysiejącego pana z dość znaczną nadwagą. Czy w tym przypadku znaczącą rolę odgrywa zasobność jego konta? Pewnie w niektórych przypadkach – tak. Jednak dla zdecydowanej większości kobiet najważniejszy jest charakter faceta.


Prawdziwy mężczyzna powinien więc: być pewny siebie, uśmiechnięty, mieć dystans do siebie i otaczającego świata, być zaradny życiowo, godny zaufania, opiekuńczy, romantyczny oraz  umieć wywoływać w kobiecie skraj-ne emocje. Taka wybuchowa mieszanka zapewnia pożądanie nawet u naj-piękniejszych kobiet.


4. Podrywanie dziewczyny – uroda to nie wszystko
Należy także pamiętać o tym, że uroda z czasem przemija. Przy wyborze idealnej partnerki należy kierować się czymś więcej, niż jedynie względami czysto fizycznymi. Każdy facet jest wzrokowcem. Każdy też ma świadomość, że atrakcyjność fizyczna jest w związku bardzo ważna. Nie można jej jednak przekładać ponad wszystko.


Bardzo ważne jest także to, jak kobieta została wychowana, jakie wartości wyznaje, jaki ma charakter, jakie ma plany życiowe oraz czy jest gotowa na dojrzały związek. Partnerzy muszą umieć się ze sobą dogadać, okazywać sobie szacunek, wspierać się oraz potrafić przedkładać dobro partnera nad dobro własne.


5. E-podryw a kobieta idealna
E-podryw to marny sposób na poznanie pięknej kobiety. Wprawdzie dziś ciężko znaleźć kogoś, kto nie ma konta przynajmniej na jednym portalu społecznościowym, jednak trzeba pamiętać, że w ten sposób trudno dotrzeć do atrakcyjnych kobiet. Te często pracują jako modelki lub aktorki. Jeżeli już założą konto w takim serwisie, to otrzymując dziennie setki wiadomości od adoratorów, nie są w stanie ich wszystkich rozczytać. Co więcej, większość z wpisów stanowią oferty matrymonialne. Dla szanującej się dziewczyny nie jest to miłe!


Bardzo istotną kwestią jest także to, że większość atrakcyjnych kobiet tworzy konta prywatne, do których dostęp mają tylko najbliżsi znajomi. Jest to spowodowane tym, że ich zdjęcia stają się obiektem kradzieży. Złodzieje, bazując na takich fotografiach, tworzą konta fikcyjne. Codziennością jest to, że wiele ładnych dziewczyn ma problem z zachowaniem anonimowości w sieci. Niektóre z nich usuwają swoje konta społecznościowe lub nie decydują się ich zakładać.


Jeżeli już ktoś chce się bawić w e-podryw, to warto pamiętać o tym, aby pierwsza wiadomość wysłana do pięknej nieznajomej była z klasą. Powinna zwracać uwagę odbiorcy, skłaniając ją tym samym do odpisania. Alternatywą dla nawiązywania kontaktu poprzez internet jest wyjście na miasto. W szczególności sezon letni sprzyja podrywaniu „w realu”. Puby

i dyskoteki są pełne kobiet czekających na swoich adoratorów.

 

Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że internet to tylko tymczasowe rozwiązanie. Kobieta znacznie szybciej zaangażuje się w rozmowę, gdy pozna mężczyznę na żywo. Wówczas ma większą pewność, co do jego osoby. Tak naprawdę, do końca nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie monitora. Warto o tym pamiętać!

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(2)
  • ~Molby
   2 czerwiec 2017

   Moim zdaniem kobieta musi Cie widziec .podryw powinien odbywac sie oficjalnie wtedy widziez z kim masz doczynienia tak naprawde a w internecie kazdy stara sie ladnie wypasc a potem w realu ani be ani me

   • ~Emki
    19 sierpień 2017

    Szczerze Przez kilka ładnych lat przesiedzialam na 1 portalu randkowym a 1osoba która mi strasznie zawróciła mi w głowie to z reala. Wiem paradoks, ta osoba wie że żem najatrakcyjniejsza z ekipy a mimo pozorów wie jak mnie podejść :) po raz pierwszy mam takie zdarzenie. Zakochałam się w nim bardzo. A rzadko skłonna żem do uczuć po prostu przy nim miękna mi kolana