E-podryw pozwala na uwodzenie online bez opuszczania domu, jednak w większości przypadków jest to droga na skróty. Prawdziwa gra rozpoczyna się, gdy relacja zostaje nawiązana twarzą w twarz. Dopiero wtedy można stać się prawdziwym podrywaczem. Jak podrywać dziewczyny w klubie? Jakie są najlepsze teksty na podryw dziewczyny w głośnej dyskotece? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się poniżej. Miłej lektury.

 

SPIS TREŚCI:

1. Flirt – bądź inny niż cała reszta

2. Podryw w klubie wymaga tańca

3. Przejdź do rozmowy

4. Nie daj się jej namolnym koleżankom

5. Jak kontynuować znajomość?

6. Nigdy tego nie rób!

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Flirt – bądź inny niż cała reszta

Sztuka podrywu nie jest łatwa, zwłaszcza gdy gra rozpoczyna się w głośnym i zaludnionym klubie. W takim miejscu najpiękniejsze dziewczyny w ciągu zaledwie godziny mogą mieć kilka prób nieudolnego podrywu, pomijając już fakt, że zdecydowana większość męskich spojrzeń skierowana jest właśnie na nie. Podczas każdej imprezy można zauważyć, jak chłopak podrywa dziewczynę a ta… go po prostu odrzuca. Czy są sprawdzone sposoby na podryw i uniknięcie kosza?


Przede wszystkim trzeba odróżnić się od innych. Większość facetów w klubie podchodzi do kobiet, gdy są zalani w trupa. Dopiero wtedy mają odwagę wykonać pierwszy krok. Zmiana tego zachowania i nawiązywanie relacji bez domieszki alkoholu to pierwszy krok pokazujący klasę, a na to od razu zwracają uwagę kobiety.


Wyróżnienie może zapewnić również odpowiedni strój. Teoria głosząca, że najlepsze jest ubieranie krzykliwych strojów, się sprawdza, o ile jest to impreza w remizie. Kluby o wysokim standardzie, bo właśnie do takich uczęszczają kobiety z klasą, wymagają odpowiedniego dress codu. Należy założyć więc eleganckie buty, ciemne spodnie oraz koszulę – lepiej zdecydować się na kolor granatowy, który łączy w sobie luz i elegancję.


Pozytywnie można się również wyróżnić za pomocą zapachu. Warto więc zainwestować większe pieniądze w dobre markowe perfumy, dzięki którym możliwe będzie zwrócenie na siebie uwagę każdej wolnej kobiety w klubie.  Należy jednak uważać na to, aby nie wylewać na siebie całej butelki perfum, bowiem bardzo łatwo można przesadzić, a kobiecy nos jest o wiele czulszy na bodźce zapachowe niż męski.


2. Podryw w klubie wymaga tańca

Podrywanie dziewczyny rozpoczyna się na parkiecie. Jeśli pierwszy krok został zrobiony poprawnie, to taki facet zwraca na siebie spojrzenia zainteresowanych nim kobiet – najpierw jednak należy je wyłapać. Spojrzenie i uśmiech to zielone światło. Kiedy tylko zauważy się ten sygnał, bez wahania należy skierować swoje kroki do kobiety – uśmiechając się oraz cały czas patrząc jej w oczy. Uśmiech wywołuje pozytywne emocje, a osoba uśmiechająca się jest pozytywniej odbierana przez otoczenie, zaś patrzenie w oczy świadczy o pewności siebie. Są to dwie cechy najbardziej cenione w mężczyznach przez kobiety.


Prawdziwy mężczyzna potrafi dobrze tańczyć. Umiejętność tańca jest bardzo atrakcyjna. Zdaniem wielu kobiet facet, który znakomicie opanował ruchy na parkiecie, jest równie dobrym kochankiem w łóżku! Jest to bardzo ważne, bowiem w tańcu kobietę prowadzi mężczyzna – jeśli zrobi to dobrze, to pierwszą część podrywu można uznać za udaną. Jeżeli ma się problemy

z tańcem, to podryw w klubie może być naprawdę trudny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by podszlifować swoje umiejętności i odkryć ukryty talent

z pomocą kursów tańca.


Zakładając jednak, że doszło do tańca, a temperatura wzrasta z każdą kolejną sekundą – warto w końcu dowiedzieć się czegoś więcej o swojej wybrance i przenieść się z parkietu w miejsce, gdzie bez większych problemów będzie można nawiązać rozmowę. Bardzo ważne w tańcu jest to, aby przyzwyczaić kobietę do swojego dotyku. Oczywiście musi być on delikatny i nie może być zbyt jednoznaczny. W przeciwnym razie można tylko odstraszyć swoją piękną wybrankę!


3. Przejdź do rozmowy

Jeżeli poprzednie punkty zostały wykonane bez zarzutu, po kilku minutach tańca warto przenieść relację na wyższy poziom. Najlepiej zrobić to za pomocą rozmowy. Wystarczy szepnąć dziewczyny do ucha, że chcesz ją poznać bliżej i nie czekając na oczywistą zgodę chwycić ją za dłoń

i zaprowadzić za sobą w wybrane wcześniej miejsce. Musi ono zapewniać komfort rozmowy – warto zwrócić na to uwagę, gdyż przechodzący ludzie oraz głośna muzyka skutecznie mogą utrudniać nawiązanie dalszej relacji.


W czasie rozmowy należy skupić się na tym, aby przede wszystkim wyglądała ona naturalnie. Temat do rozmowy z pewnością sam się nawinie. Szukanie go na siłę bądź zadręczanie nowo poznanej dziewczyny setką pytań może wprowadzić niewskazane nerwy. Warto dowiedzieć się o swojej wybrance podstawowych rzeczy. Nie należy mówić nic o sobie do momentu, gdy dziewczyna sama nie zada konkretnego pytania. Tak właśnie wygląda naturalna rozmowa, w której obie strony czują się, jakby znały się dłużej niż ma to miejsce w istocie.


Jeżeli myślisz, że sprawdzą się wyszukane w sieci fajne teksty na podryw dziewczyny, to jesteś niestety na swoje nieszczęście w ogromnym błędzie.

O wiele lepiej sprawdzi się w 100% naturalna rozmowa, w którą należy wpleść żart oraz wyszukany komplement, który powinien dotyczyć rzeczy na pierwszy rzut oka niezauważalnej dla innych gości. W związku z tym lepiej nie stosować komplementów na temat oczu czy uśmiechu dziewczyny, są one sztampowe i nie działają!


Jeszcze jedna ważna rzecz – przez cały czas bardzo ważna jest mowa ciała. Warto być wyprostowanym, wykonywać kontrolowane ruchy, uśmiechać się i wypowiadać powoli nieco niższym tonem niż zazwyczaj. Już takie kosmetyczne zmiany w zachowaniu mogą pozytywnie wpłynąć na podryw. Warto jednak dopracować wszystko na tyle, by nie wyglądało to na sztuczne wyuczone zachowanie. Takie rzeczy nie umkną uwadze rozmówczyni!

 

4. Nie daj się jej namolnym koleżankom

Kobiety w rozmowie mogą stosować tanie teksty na podryw chłopaka, nie należy jednak traktować ich negatywnie. Znaczy to o zainteresowaniu kobiety, więc plus dla podrywacza, bowiem wywołał on bardzo dobre pierwsze wrażenie. Podrywanie dziewczyny jest wspaniałe, jednak gra może zostać brutalnie przerwana w najmniej oczekiwanym momencie przez zazdrosne koleżanki. Co wtedy zrobić, aby móc kontynuować swój podryw?


Warto od razu przystąpić do kontrataku i spróbować uciszyć w pierwszej kolejności dziewczynę, która najbardziej próbuje zakończyć podryw, wyciągając nowo poznaną koleżankę na parkiet bądź drinka. W kulturalny sposób należy zakomunikować jej, żeby dała wam jeszcze chwilkę na dokończenie rozmowy i obiecać, że jak tylko skończycie, odzyska swoją przyjaciółkę. Zazwyczaj to działa i ma się chwilę spokoju na dalsze kontynuowanie rozmowy.


Jeżeli jednak to nie działa, konieczne będzie nawiązanie pozytywnych relacji z jej koleżankami. Wówczas tylko w taki sposób będzie można przekonać je do siebie, zgodnie ze stwierdzeniem, że przyjaciół należy mieć przy sobie blisko, a wrogów jeszcze bliżej! Krótka rozmowa, kilka wymienionych zdań,

w które umiejętnie wplecie się trafne żarty sytuacyjne – pomogą okiełznać nawet najbardziej zazdrosne koleżanki.


5. Jak kontynuować znajomość?

Co jednak w przypadku, gdy podryw się udał, ale musisz wyjść z imprezy, bo czekają na ciebie znajomi bądź dziewczyna zbiera się już do domu? Sytuacja wydaje się beznadziejna, zwłaszcza że nowej koleżanki można już nigdy ponownie nie spotkać! Głowa do góry. Podrywacze znaleźli sposoby też i na to!


Wszystko zależy od tego w jaki sposób została rozpoczęta relacja. Jeżeli każdej ze stron zależy na przelotnym romansie, nie będzie większego problemu z opuszczeniem klubu razem. Wystarczy tylko jedno wymowne spojrzenie, aby prawdziwy mężczyzna musiał wiedzieć, co dalej zrobić. Sztuka podrywu to umiejętność trafnego wyłapywania sygnałów wysyłanych przez kobietę.


W momencie, gdy kobieta oczekuje czegoś więcej niż tylko przelotnej znajomości, podryw w klubie bez większych problemów można przenieść poza imprezę. Wystarczy poprosić o numer telefonu bądź dane personalne na jednym z portali społecznościowych, aby po prostu podtrzymać kontakt

i dalej sukcesywnie rozwijać świeżą relację. W sytuacji jednak, gdy otrzymało się jakikolwiek namiar, wszystko zależy już od mężczyzny. To on ostatecznie zadecyduje, czy chce się odezwać do kobiety, czy też nie. Tak więc piłeczka jest po twojej stronie. Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała dalsza gra.


Jeżeli jednak pragnie się kontynuowania znajomości – należy jak najszybciej zainicjować kontakt. W tym przypadku wskazane będzie nawiązanie kontaktu na następny dzień i umówienie się na spotkanie. Dłuższe zwlekanie może prowadzić do pojawienia się obaw, przez co dziewczyna może zacząć się odsuwać od partnera, próbując wymigać się od kolejnych spotkań.


W przypadku, gdy mimo dobrych chęci nie dojdzie do spotkania bądź okaże się ono jednym wielkim niewypałem, nie ma co się łamać. Warto zebrać worek doświadczeń i dalej podążać wcześniej obraną ścieżką. Podryw to jedynie dodatek do szczęśliwego życia, nie można od niego uzależniać swojej przyszłości oraz pełni szczęścia!


6. Nigdy tego nie rób!

Nawet najlepszy podryw można popsuć przez własną nieuwagę bądź brak doświadczenia w obyciu z pięknymi kobietami. Zdenerwowanie, brak tematu do rozmowy, przechwalanie się to główne grzechy, które w pył obracają wszystkie starania. Ponadto wystarczy jedynie nierozważnie zastosować

w rozmowie głupie i chamskie teksty na podryw.


Jakie są największe błędy początkującego podrywacza?
Na pierwszym miejscu należy wskazać zdenerwowanie, które plącze ruchy

i język. Następnie powszechne jest natarczywe zabieganie o względy kobiety. Może to objawiać się prowadzeniem rozmowy w taki sposób, aby jak najlepiej się zareklamować. Problem w tym jednak, iż podryw w klubie to nie szansa na autoreklamę, a nawiązanie ciekawych nowych znajomości! To tylko część błędów, jakie mogą się przydarzyć każdemu!


Nie sprawdza się również stosowanie gotowych tekstów do podrywu. Są również osoby, które myślą, iż sama teoria wystarczy. Niestety przeczytanie setek książek na temat relacji damsko-męskich może okazać się bezużyteczne, jeśli wiedzy nie będzie próbowało się wykorzystywać w praktyce. Nie warto również dodawać sobie odwagi z pomocą dużych ilości alkoholu. Tak robi każdy facet, który nie ma za wiele wspólnego ze skutecznym podrywem!