Dziś podryw w klubach powoli odchodzi do lamusa. Poznanie interesującej kobiety nie wiąże się już z opuszczeniem domu. Wszystko załatwia internet. Wystarczy usiąść przed monitorem, zarejestrować się na jeden z portali społecznościowych i już ma się dostęp do wielu wspaniałych kobiet. Dziś właśnie tutaj większość facetów szuka skutecznego podrywu.

 

SPIS TREŚCI:
1. E-podryw – kilka słów o podrywie w sieci
2. To mężczyzna kieruje rozmową
3. Po czym rozpoznać zamiary dziewczyny?
4. Podryw w sieci – okazja na romans czy miłość?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. E-podryw – kilka słów o podrywie w sieci

E-podryw to najmłodszy rodzaj uwodzenia drugiej osoby. Jest on nie tylko wygodny, ale jeśli opanuje się podstawowe zasady nim rządzące (odpowiednia fotka profilowa, ciekawy opis o sobie, umiejętność zainteresowania sobą oraz prowadzenia rozmowy z kobietą), jest to świetne narzędzie do zawierania nowych znajomości. Zwłaszcza że o wiele prościej można dotrzeć do kogoś, kto spełnia nawet najbardziej wysublimowane gusta. Nie ma też potrzeby czekania na sezon letni, kiedy dziewczyny są bardziej skore do podrywu.

 

Dziś wiele osób znajdujących się w związkach swoją znajomość zaczęło właśnie drogą internetową. Czemu nie iść ich drogą? E-podryw to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i zawarcie wielu znajomości, które później będzie można przenieść na stopę mniej wirtualną. Zresztą, w czasie podrywu przez internet nieśmiali mężczyźni odczuwają mniejszy stres związany z poznaniem nowej dziewczyny.

 

2. To mężczyzna kieruje rozmową

Żeby podryw w sieci okazał się skuteczny, pierwszy krok praktycznie zawsze należy do mężczyzny. To właśnie facet powinien napisać pierwszą wiadomość tak, aby zainteresować, przekonać do siebie, sprawić dobre wrażenie i przede wszystkim dać powód pani po drugiej stronie ekranu, aby zechciała z masy innych wiadomości odpowiedzieć właśnie na tą! Nie chodzi też tutaj o wyuczone teksty, a bardziej o wypowiedzi, które będą wyszukane i trafią do dziewczyny.

 

Pierwszy feedback w postaci odpowiedzi to dopiero początek gry. Wszystko zależy bowiem od tego, jak dalej rozmowa będzie się kleić. Od tego

w głównej mierze zależy też to, czy dojdzie do spotkania w realu.

 

Warto więc wykazać się dystansem do siebie i otaczającego świata, być nieco tajemniczym, błysnąć śmiesznym i trafnym żartem, komplementować

w niecodzienny sposób (nie tylko za wygląd!) i też wykazywać zainteresowania drugą osobą, a nie tylko opowiadać o sobie. To bardzo ważna zasada podrywu. Poza tym chamski sposób odnoszenia się do innej osoby działa tylko na młode dziewczyny.

 

3. Po czym rozpoznać zamiary dziewczyny?

Dziewczyny będące w sieci, zazwyczaj nie mają większych zamiarów

z zakładaniem konta. Natomiast panowie pojawiają się tam z wielu pobudek. Najczęstsze to chęć dowartościowania się, znalezienia miłości bądź możliwość nawiązania płomiennego romansu.

 

Kobieta, nawet jeśli ma zamiary wobec danego mężczyzny, to po pierwsze, zazwyczaj musi go poznać, po drugie, nie da o nich znać w jasny sposób,

a po trzecie, facet musi nauczyć czytać się między wierszami, bowiem czasami prawdziwy zamiar jest dość klarownie przekazany w sposób pośredni.

 

4. Podryw w sieci – okazja na romans czy miłość?

Uwodzenie w sieci ma to do siebie, iż jest to świetne miejsce zarówno do nawiązania nowych znajomości, jak też znalezienia partnerki życiowej czy osoby, z którą przeżyje się niezapomniane chwile bez głębszej relacji.

 

Wszystko zależy przede wszystkim od tego, w jaką stronę rozmowę pokieruje mężczyzna, gdyż to od niego zależy najwięcej. Warto pamiętać przy tym, iż nie każda kobieta zgodzi się na romans, jak też nie każda będzie pragnęła związku. Teoria głosi, iż nie ma idealnego sposobu na podryw. Na całe szczęście powstał internet i z tym tekstem można przygotować się do wielkiego i skutecznego podrywu w sieci. Piękne dziewczyny czekają.