Podryw w sieci jest świetnym sposobem na poznanie interesujących kobiet nawet z drugiego końca świata – niemniej jednak aby przekonać jakąkolwiek z nich do odpisania na wiadomość, należy najpierw czymś ją zaintrygować. Świetnie do tego sprawdzą się zdjęcia.


SPIS TREŚCI:
1. Bądź poważny i elegancki na zdjęciu profilowym

2. Pokaż, że masz pasję. Wstaw zdjęcie, na którym uprawiasz jakiś sport

3. Wrzuć na konto zdjęcie z pupilem

4. Daj uwiecznić się w towarzystwie pięknych pań

5. Takich zdjęć nie wrzucaj pod żadnym pozorem

Zobacz więcej! -23 kg -10 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kgPoniżej o tym, jak dobierać fotografie i co warto wrzucać na swoje konto społecznościowe, aby przykuć uwagę nawet najbardziej wymagającej damy!


1. Bądź poważny i elegancki na zdjęciu profilowym

Zdjęcie profilowe to pierwsza rzecz, na jaką zwraca uwagę dziewczyna odwiedzająca męski profil w sieci. Warto taką wiedzę wykorzystać na swoją korzyść. Niniejszy tekst jest niczym szkoła internetowego uwodzenia!


Na zdjęciu profilowym powinno wyglądać się wytwornie i elegancko. Doskonałym pomysłem jest zachować powagę. Zgodnie z opiniami uczonych mężczyzna poważny jest dla kobiet bardziej atrakcyjny, bowiem podświadomie oznacza to wysoki status społeczny i ponadprzeciętną inteligencję.


Dobrym motywem jest także sfotografowanie się na niebieskim tle. Skuteczne uwodzenie to także sztuka dobrej prezencji. Niebieski kolor jest nie tylko męski zgodnie z przyjętymi ogólnie kanonami, ale dodatkowo mężczyźni fotografowani na niebieskim tle wydają się paniom przystojniejsi.


2. Pokaż, że masz pasję. Wstaw zdjęcie, na którym uprawiasz jakiś sport

Oczywiście jedno zdjęcie to za mało, aby przekonać kobietę, by odpowiedziała na wiadomość bądź sama napisała do faceta. Uwodzenie w sieci, by było skuteczne, musi wyróżnić profil na tle pozostałych mężczyzn. Zdjęcie profilowe ma być tylko trafnym wabikiem. Reszta zaś ma pokazać kobiecie, że jesteś kimś, kogo nie spotyka się na co dzień!


Zgodnie z prawidłem, iż każdy mężczyzna powinien mieć pasję – dobrym posunięciem jest wstawienie zdjęcia, na którym poświęca się swojej pasji. Bez znaczenie jest to, czy gra się w piłkę nożną, dźwiga ciężary, czy jeździ na deskorolce.


Facet powinien mieć pasję. Musi mieć jakąś odskocznię w swoim życiu. Koniec, kropka!


3. Wrzuć na konto zdjęcie z pupilem

Uwodzenie z pomocą zwierzaka – czemu nie? Zdjęcie z pieskiem to chyba najczęściej spotykany motyw na profilach facetów, którzy cieszą się niemałym powodzeniem. Dlaczego tak się dzieje?


Mężczyzna potrafiący zająć się zwierzęciem nie tylko pokazuje, że jest czuły, ale podświadomie wysyła również jasny sygnał – jestem kimś, kto bezproblemowo poradzi sobie z zajęciem się kobietą oraz późniejszą rodziną.


Opiekuńczość to tak naprawdę dobra i męska cecha!


4. Daj uwiecznić się w towarzystwie pięknych pań

Być może na pierwszy rzut oka zdjęcie w towarzystwie zadowolonych pań wielu kobietom może dać jasny przekaz, iż oglądany właśnie na monitorze komputera facet nie różni się niczym od innych mężczyzn i jak każdy z nich jest przysłowiowym psem na baby – jednak nic bardziej mylnego! Podryw rządzi się własnymi prawami!


Fotografia w towarzystwie seksownych kobiet np. w czasie wspólnej imprezy czy wypadu nad morze to skuteczne posunięcie. Daje ono kobiecie do zrozumienia, iż właśnie ten facet potrafi odnaleźć się w towarzystwie pań i skoro one tak chętnie się z nim fotografują, to naprawdę musi mieć coś w sobie!


Wiele mężczyzn wrzuca fotografie z hostessami z  różnego rodzaju targów. Nie jest to dobre posunięcie. Nie dość, że nie zna się kobiet ze zdjęcia, to tak naprawdę każdy świetnie zdaje sobie sprawę z tego, iż nie są one tym gościem z fotki w żaden sposób zainteresowane. Takie fotografie rzecz jasna odpadają.


5. Takich zdjęć nie wrzucaj pod żadnym pozorem

Dbanie o wizerunek w sieci z pomocą fotografii to nie tylko skupienie się na tym, co wcześniej zostało napisane. Należy również wiedzieć, czego nie wrzucać i co może popsuć podryw. Uwodzenie w sieci musi być skuteczne, dlatego należy pamiętać o tym, aby nie dodawać zdjęć wskazujących jednoznacznie na stan upojenia.


Odpadają również wszelkiego rodzaju fotki bez koszulki czy prezentujące namiętny pocałunek na imprezie z przypadkową dziewczyną.


Głupie miny nie sprawią, że ktoś stanie się mistrzem żartu, a jedynie mogą go ośmieszyć w oczach innych. Nie ma również co strugać cwaniaka. To dobre dla kogoś, kto nie ma nic więcej do zaoferowania, dlatego nóż czy kij baseballowy zostawić lepiej odpowiednio do krojenia potraw i meczu w baseball z kumplami, a nie prezentować dumnie i wykorzystywać jako rekwizyty do zdjęć.