Impreza na sto dwa i to w twoim wykonaniu może być świetnym rozwiązaniem na nudny piątkowy wieczór! Nie czekaj ani chwili, przeczytaj poniższy poradnik i bierz się za organizację najlepszej domówki w swoich życiu! Powodzenia!


SPIS TREŚCI:
1. Zaproś najlepszych znajomych
2. Dobra muzyka to podstawa
3. Zadbaj o prowiant dla wszystkich
4. Dodatkowe atrakcje jak najbardziej wskazane

Zobacz więcej! -23 kg -11 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg1. Zaproś najlepszych znajomych

Wiadomość wysłana drogą SMS bądź utworzone wydarzenie na jednym z portali społecznościowych jest bardzo wygodną drogą komunikacji, jednak znajomych najpierw warto zaprosić w sposób bardziej tradycyjny, a przy tym przedstawiający dobre maniery gospodarza imprezy – wiadomością słowną. Idealna domowa gruba impreza nie może przecież odbyć się bez najlepszych znajomych, a tym okaże się szacunek poprzez zaproszenie ich w czasie rozmowy!


Zgrana paczka przyjaciół to już połowa sukcesu. Jeśli chcesz poznać nowe osoby, to zawsze możesz zaproponować, aby twoi znajomi przybyli na domówkę ze swoimi przyjaciółmi.


2. Dobra muzyka to podstawa

Nawet najlepsza impreza może zostać zepsuta przez słabą muzykę – pamiętaj o tym dobierając playlistę. Weź pod uwagę nie tylko swój gust, ale również gusta swoich znajomych. Wtedy o wiele lepiej będzie wybrać coś, co wpadnie w ucho każdemu.


W przypadku, gdyż wasze uszy ubóstwiają zupełnie inne rodzaje muzyki, warto iść na kompromis i poszukać wspólnych dźwięków bądź skomponować playlistę tak, aby był zadowolony fan rocka, zwolennik disco polo czy osoba lubująca się w muzyce pop.


Jeśli nie masz pomysłu na to, co „zarzucić” na głośniki, rozwiązaniem może być włączenie radia internetowego bądź kanału muzycznego w TV. W końcu nie wypada prosić nawet najlepszego kumpla o to, aby na twoją imprezę zabrał swoje płyty z muzyką!


3. Zadbaj o prowiant dla wszystkich

Jako gospodarz imprezy musisz zadbać o to, aby wszyscy goście byli zadowoleni. W związku z tym jednym z głównych zadań, jakie przed tobą stoi, jest zapewnienie im prowiantu. Oczywiście nie musisz zaraz wykosztować się na najdroższy alkohol czy kupić dziesiątki smacznych kiełbasek, ale warto, aby to od ciebie wyszła inicjatywa dodatkowych atrakcji, w tym imprezowego menu.


Jeśli będzie to kameralna impreza, przejdą paczki chipsów bądź solone paluszki. W przypadku nieznajomych gości warto wykazać się większą kreatywnością i przygotować grilla bądź ognisko.


W przypadku większej liczby gości zawsze można zastrzec, żeby każdy przyniósł coś od siebie i tak zebrać niezbędne rzeczy. Równie świetnie sprawdzi się to na domówce w gronie najbliższych znajomych!


4. Dodatkowe atrakcje jak najbardziej wskazane

Dodatkowe atrakcje to jest to, co goście uwielbiają najbardziej. Dużym atutem będzie, jeśli o tym pomyślisz i zapewnisz im masę atrakcji, np. konsolę do gry, tarcze do lotek, mini piłkarzyki czy grę w ping ponga.


Trochę wygląda to jak ostra impreza w amerykańskim akademiku, ale cóż, takie są realia. Dobra impreza to przede wszystkim dobra zabawa, a tą poza towarzystwem, muzyką a także odpowiednim prowiantem zapewniają dodatkowe formy zabawy – oczywiście wieloosobowej!


Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest impreza przebierana. Taka impreza tematyczna wymaga od gości jeszcze większej kreatywności a czym więcej serca włoży się w przygotowania, wiadomo, tym lepiej się człowiek bawi! Przykłady to impreza w stylu PRL bądź impreza hawajska.

Komentarze(2)
  • ~daniel
   8 wrzesień 2015

   kup 2 skrzynki whisky a kazda domowka bedzie niezapomniana :)

   • ~imprezowicz
    8 wrzesień 2015

    Jednym z moich wiekszych marzen jest zorganizowanie domowki, ktora muzycznie popraowdzilby David Guetta, alez to bylby balet :D