Odpowiedź na pytanie postawione w tytule jest oczywista. Wszystko wprawdzie powiązane jest z gustem, aczkolwiek każdy mężczyzna interesujący się przynajmniej w minimalnym stopniu swoim ubiorem powinien mieć w szafie ikonę dobrego stylu, jaką jest męska skórzana kurtka. Jest to ponadczasowy symbol mody, dodający facetowi nieprzewidywalności gwiazdy rocka – a wiadomo, jak to działa na kobiety!


SPIS TREŚCI:
1. Wybierz coś dla siebie

2. Dodaj sobie uroku niegrzecznego chłopca

3. Skórzana kurtka – ponadczasowa i zawsze na topie

4. Idealne połączenie

5. A więc nosić, czy nie nosić?

Zobacz więcej! -23 kg -11 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg1. Wybierz coś dla siebie

Wybór odzieży wierzchniej - jaką bez wątpienia jest męska skórzana kurtka - nie jest sprawą prostą, aczkolwiek bogactwo rodzajów sprawia, że nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie.


Jedną z najbardziej znanych opcji jest popularna ramoneska. Ikona, można by rzec, skórzana klasyka. Dla osób, które jednak bardziej wolą akcentować swoją osobowość, bardziej do gustu przypadnie motocyklowa skórzana kurtka.


Z kolei męska skórzana kurtka z kapturem świetnie sprawdzi się w przypadku utrzymania swojego image w młodzieżowych ryzach. Kurtka z ćwiekami natomiast poza tajemniczością może być oznaką utożsamiania się z kulturą rockmanów, którzy nie stronią od hucznych imprez i pięknych kobiet. Ponadto ćwieki dodają uroku.


Męska skórzana kurtka, która łączy w sobie elegancję i styl, to ostatni krzyk mody. Wyróżniają ją kontrastowe srebrne bądź złote suwaki. Jest to obecnie najchętniej wybierana skórzana kurtka. Można dostać ją w różnych kolorach. Najpopularniejsze są kolory czarny lub brązowy, lecz kontrastowe suwaki najlepiej prezentują się przy ciemniejszej barwie skóry. Ponadto czarna barwa utożsamiana jest z klasą i stylem.


2. Dodaj sobie uroku niegrzecznego chłopca

Męska skórzana kurtka to nie tylko część garderoby, jest to również sposób na gustowne wyróżnienie się z tłumu oraz nadanie swojej osobie pazura. W końcu większość osób ubiera się tak samo i niestety nie zwraca z wielu względów uwagi na jakość swoich ciuchów.


Osoba, która potrafi dobrać odpowiednią skórę, to nie tylko ktoś, kto pozytywnie wyróżnia się z tłumu, ale również ktoś, kto odcina się od osób, które z modą nie mają wiele wspólnego!


3. Skórzana kurtka – ponadczasowa i zawsze na topie

Popularna ramoneska to coś więcej niż tylko kolejna kurtka. Podobnie jak reszta rodzajów skórzanych kurtek zapisała się ona złotymi literami w kanonach mody. Jej uniwersalność, ponadczasowość i utrzymanie uprzywilejowanej pozycji w świecie mody pomimo zmieniających się niczym pory roku nurtów sprawia, iż jest ona obowiązkowym ciuchem w szafie każdego mężczyzny.


4. Idealne połączenie

Jak idealnie połączyć skórzaną kurtkę?


Wystarczy dobrać czarny pasek, ciemne jeansowe spodnie, skórzane botki oraz biały T-shirt. Połączenie na pierwszy rzut oka mało wytworne, aczkolwiek uzyskany efekt nie tylko sprawia, że zawsze pozostanie się modnym, ale również automatycznie przyciąga do tak wystylizowanego faceta tysiące damskich spojrzeń na ulicy.


5. A więc nosić, czy nie nosić?

Wiele osób nie przepada za skórzaną odzieżą. Prawda jednak jest taka, że do zakupu skórzanej kurtki, jak do podjęcia ważnych życiowych decyzji, należy po prostu „dorosnąć”.


Facet, który uświadomi sobie, jaki skarb będzie miał w szafie po zakupie na lata, (bo właśnie taką inwestycją jest męska skórzana kurtka) nie tylko zrobi świetny interes, ale również wykaże się czymś więcej – gustem i stylem, które przypisywane są ponadprzeciętnym jednostkom.

Komentarze(4)
  • ~Blog Ozonee
   24 sierpień 2015

   Muszę się zgodzić, że skórzana kurtka to coś, co warto mieć w szafie. Jest w końcu swego rodzaju klasyką. Co do materiału, nie obstawałbym koniecznie za prawdziwą skórą. Równie dobra się może okazać, moim zdaniem, skóra ekologiczna.

   • ~power
    1 wrzesień 2015

    Nieważne, czy jesteś szczupły, czy przy kości, wysoki, czy niski. Ramoneska doda Ci męskości!

    • ~kręgarz
     1 wrzesień 2015

     Za moich czasów (mam 40 lat) skóra była w modzie. Teraz też z niej nie wyszła. To ponadczasowa inwestycja!

     • ~marysia
      1 wrzesień 2015

      Jakie macie sposoby na konserwację swojej skóry?