Romans w pracy z seksowną współpracownicą to bez cienia wątpliwości jedno z wielu niespełnionych marzeń zdecydowanej części mężczyzn. Niektórzy nawet mają okazję spełnić to pragnienie. Czy jednak romans

w miejscu pracy nie będzie kosztować zbyt wiele?


SPIS TREŚCI:
1. Romans w pracy? Lepiej przemyśl to 2 razy
2. Utrata reputacji może być bolesna
3. Ryzyko utraty posady

Za rok będziesz żałował, że nie zacząłeś dzisiaj!
Zobacz metamorfozy naszych użytkowników:

Zobacz więcej!1. Romans w pracy? Lepiej przemyśl to 2 razy

Romans w pracy fajnie wygląda w męskich wyobrażeniach oraz rzecz jasna na ekranie telewizora, gdzie jednak rzeczywistość na potrzeby oglądalności jest niekiedy bardzo naciągana. Wbrew pozorom, wdanie się w bliższe relacje ze współpracownicą może obfitować nie tylko we wspaniałe wspomnienia, ale także nieść przykre konsekwencje. Zwłaszcza wtedy, kiedy wszystko wyjdzie na jaw, a wieść o ukrywanej przygodzie rozniesie się po firmie.


Szczególnie źle to wygląda, gdy romansu dopuściło się z osobą sobie podlegającą bądź szefową. Spojrzenia spod byka i szepty mogą nie mieć końca. Nikt z pewnością nie chciałbym pracować w takiej atmosferze, bo

w końcu w pracy spędza się lwią część swojego codziennego czasu.


Nie masz czasu? Nasi eksperci ułożą dla Ciebie plan. Kliknij tutaj!
Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne i treningowe

2. Utrata reputacji może być bolesna

Niekiedy na ugruntowaną pozycję w pracy pracuje się w pocie czoła latami. Szacunek współpracowników, zaufanie ze strony szefa bądź kontrahentów, jeśli jest to własna firma, to coś, co w dzisiejszych czasach jest po prostu nieocenione.


Niestety, świetna pozycja i szacunek wśród innych szybką mogą odejść

w niepamięć, gdy zrobi się choć jeden nieprzemyślany krok. Takim niepotrzebnym i bardzo ryzykownym krokiem może być romans w miejscu pracy. Wprawdzie stosunki czysto zawodowe można po pracy zamienić

w stosunki towarzyskie, aczkolwiek nie jest to dobre rozwiązanie.


Romans może szybko się skończyć, kobieta poczuje się wykorzystana bądź co gorsza, sama wykreuje się celowo na ofiarę, aby zyskać przychylność innych, a swojego kochanka bez cienia skrupułów obedrze ze zdobywanej latami reputacji najlepszego pracownika!


3. Ryzyko utraty posady

W skrajnych przypadkach zamiana stosunków czysto zawodowych na bardziej intymne może grozić nawet utratą pracy. Wystarczy, że sam romans okaże się wielkim niewypałem, a zaistniała sytuacja wprowadzi dezorganizację w firmie. Zwłaszcza że relacje pomiędzy dwiema najbardziej zainteresowanymi osobami mogą być, mówiąc delikatnie, napięte. Osiągi firmy w związku z tym mogą spaść łeb na szyję i pojawią się pierwsze poważne kłopoty.


Szef może nie zechcieć tolerować takich wybryków i dyscyplinarnie zdecyduje się na rozwiązanie umowy z pracownikiem, który jest wszystkiemu winien. W końcu dobre imię firmy jest najważniejsze. Ponadto nikt nie chce pracować w miejscu, w którym atmosfera z dnia na dzień robi się coraz bardziej napięta. Taka firma dość szybko może wypaść z obiegu, stracić klientów, a to będzie dla niej wiązać się z ryzykiem coraz niższych przychodów.

REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(1)
    • ~obiektywny
      1 wrzesień 2015

      O tym czy warto, przekonasz się po paru miesiącach. :)